Piknik twórczy 2024

24-05-2024

24 maja uczniowie wszystkich klas wraz z rodzinami i nauczycielami spotkali się podczas pikniku twórczego. Tradycyjnie klasa 4 wraz z wychowawcą i nauczycielem twórczości przygotowali dla nas moc kreatywnych zadań. W tym roku inspiracją była Japonia. Przenieśliśmy się do kraju kwitnącej wiśni, dzięki wspaniałym dekoracjom, które przygotowali uczniowie, zdjęciom przesłanym przez rodziców oraz wyzwaniom, które podjęliśmy. Między innymi można było napić się matchy, stworzyć swój wiersz haiku oraz wspaniałe dzieła z origami. Nie zabrakło pokazu karate naszej mistrzyni Zosi oraz pysznego poczęstunku. Podczas pikniku odbyła się kolejna edycja wielkiej wymiany roślin. Najważniejszy jednak był wspólnie spędzony czas i mozliwość jeszcze lepszego poznania się wzajemnie.