Kangurowe Święto Sportu

31-05-2023

Ostatniego dnia maja, cała społeczność szkolna spotkała się aby wspólnie celebrować Święto Sportu.
Uczniowie klas 1-8 wzięli udział w biegu przełajowym przygotowanym przez panią Asię. Trasa miała długość prawie dwóch kilometrów i była pełna przeszkód do pokonania, zarówno naturalnych jak belki drewna, kamienie i piach, jak i sztucznych np. pajęczyna, czołganie.
Podczas całego biegu słychać było okrzyki zaangażowanych kibiców. Uczestnicy świetnie się spisali i dali z siebie wszystko, przestrzegając przy tym zasad fair play.
Wszyscy otrzymali dyplomy a uczniowie nagrodzeni w 8 kategoriach mieli szansę stanąć na podium i odebrać nagrody. Następnie wspólnie spędziliśmy czas piknikując w naszym pobliskim lesie.