Biała szkoła 2023

10-03-2023

Po raz pierwszy w historii Kangurowej Szkoły w marcu tego roku odbyła się Biała Szkoła.
Uczniowie wszystkich klas wspólnie wybrali się do Bukowiny Tatrzańskiej gdzie spędzili cały tydzień od 6. do 10. marca.
Każdy dzień rozpoczynaliśmy szaleństwem na stoku. Popołudnia były nie mniej intensywne, codziennie odbywały się zajęcia sportowe i integracyjne. Śniegu i słońca nie brakowało, a humor wszystkim dopisywał.
Uczniowie, którzy nie zdecydowali się na wyjazd pozostali w szkole gdzie również nie brakowało atrakcji. Były eksperymenty fizyczne, zajęcia konstrukcyjne oraz kulinarne oraz wyjście do teatru. Część uczniów wybrała się również na narty na pod Krakowski stok. Wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci.