KSIĄŻKA - odwiedziny ekspertów!

06-11-2019

Od kilku tygodni w klasie II trwajÄ… prace nad projektem KSIÄ„Å»KA 📚.PytaÅ„ mieliÅ›my caÅ‚e mnóstwo! Na część z nich pomogli nam odpowiedzieć goÅ›cie, którzy odwiedzili naszÄ… szkoÅ‚Ä™. WÅ›ród Nich nie mogÅ‚o zabraknąć autorów książek dla dzieci. Pani Justyna opowiedziaÅ‚a nam o swojej inspiracji do tworzenia książek przyrodniczych, a Pani Asia zdradziÅ‚a tajemnice tworzenia książki krok po kroku. Po warsztatach wzbogaciliÅ›my siÄ™ o nowe egzemplarze do naszych biblioteczek, a nawet udaÅ‚o siÄ™ zdobyć autografy!

Jedno z pytaÅ„, na które wciąż szukaliÅ›my odpowiedzi dotyczyÅ‚o czytania książek przez osoby niewidome. W tym temacie wsparÅ‚a nas Pani Lucyna, która dostarczyÅ‚a nam sporo fachowej wiedzy na temat alfabetu Braille’a, jak i innych pomocnych narzÄ™dzi.

Wszystkim ekspertom bardzo dziÄ™kujemy! 🙂