Festiwal Literacki

23-10-2018

W ramach Festiwalu Literackiego, który organizowała klasa 2 odbyła się parada postaci literackich. Po szkolnych korytarzach przechadzali się między innymi: Hania Humorek, kot w butach, Ania z Zielonego Wzgórza, Miś Padinggton, pies Scooby doo, potwór ze Scooby doo, pan Kleks, dzięcioł z Umarłego Lasu, Lasse i Maja w jednej osobie oraz Marcel, Smok Wawelski, Gruffalo, Mikołajek, Hermiona (a nawet cztery Hermiony), wielu bogów olimpijskich, a nawet dokręcił się młynek do kawy.
Pomysły i jakość wykonania kostiumów pokazały zaangażowanie i kreatywność uczniów.

Tego samego dnia kręciliśmy także filmik LipDub. Dzięki współpracy wszystkich klas i nauczycieli udało nam się stworzyć wesoły obraz naszej szkoły.