Wycieczka Leskowiec

12-10-2018

Dnia 12 października chcą uczcić zbliżające się święto Dzień Nauczyciela, już tradycyjnie, wybraliśmy się na szkolny wyjazd w Beskid Mały do Schroniska Leskowiec.
W wyjeździe wzięli udział wszyscy uczniowie oraz większość nauczycieli. Klasy I-III dotarły do Schroniska szlakiem czarnym z miejscowości Rzyki. Trasa stosunkowo krótka, ale też wymagająca. Klasy IV i V wędrowały szlakiem żółtym, nico dłuższym, z miejscowości Ponikiew. Podczas wędrówki towarzyszyło nam piękne słońce i dobre nastroje. Nauczyciele motywowali, wspierali i dbali o dobrego "ducha" w drużynie. Na Leskowcu pożywiliśmy się, pośpiewali wspólnie przy dźwiękach gitary. Uczniowie spróbowali swoich sił w rozwiązywaniu przygotowanego przez nauczycieli Quizu wiedzy o szkole. Do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni dumni z naszym małych i większych wędrowców!