02-11-2017

Za nami zabawy związane z poznawaniem tradycji święta Halloween. Mimo niesprzyjającej, typowo jesiennej pogodzie na zewnątrz, wyruszyliśmy w przebraniach w odwiedziny do pobliskich domów. Pukając do drzwi i śpiewając piosenki w języku angielskim udało nam się zapełnić kieszenie łakociami. Nie zawsze było to proste - w jednym z ogrodów musieliśmy gonić tajemniczą postać, która uciekała z miską pełną słodyczy. Na koniec odwiedziliśmy Panią Dyrektor, której pod oknem wyśpiewaliśmy wszystkie poznane na lekcjach piosenki. W nagrodę, oprócz zwykłego deszczu, spadł na nas deszcz cukierków. Część słodyczy zjedliśmy, a część rozsądnie zostawiliśmy na później. Chociaż emocji było bardzo dużo, po zabawie wszystkie księżniczki, smoki, czarownice, wróżki i rycerze, grzecznie wrócili na lekcje.