Projekt MITOLOGIA

17-12-2018

Klasa V zaprezentowała dziś młodszym kolegom rezultaty swojej pracy projektowej. Tematem przewodnim była MITOLOGIA GRECKA. Uczniowie prezentowali sylwetki wybranych bogów oraz próbowali przybliżyć znaczenia wybranych związków frazeologicznych. Piątoklasiści byli niezywkle kreatywni! Można było podziwiać teatralny występ, zwiedzić muzeum mitologicznych atrybutów, dotknąć makietę dna morza, porozmawiać z gromowładnym Zeusem. Piątoklasiści byli bardzo przejęci swoją rolą - przewodników po mitologicznym świecie. Na zakończenie piątoklasiści przygotowali QUIZ, który podsumowywał informacje :). Drugoklaśiści w krzyżowym ogniu pytań radzili sobie bardzo dobrze :) Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z prezentacji projektu.