26-06-2015

Uroczyste rozdanie świadectw  poprzedziła prezentacja autorskich projektów uczniów, na którą zaprosiliśmy rodziców i nauczycieli.

Zobaczyliśmy projekcje dwóch filmów Ucieczka przytulanek oraz Miś Wojtek  - historie, które nie mogły się wydarzyć. Oglądając zdjęcia przypomnieliśmy sobie wielką makietę Polski  oraz przygotowania do przyjęcia królików. Kulinarny projekt Adasia zakończył się zaproszeniem rodziców do szkolnej restauracji. Uczniowie wymyślili menu deserowe specjalne na upalny dzień a następnie doskonale wcielili się w role kelnerów.

Po uroczystościach odbyło się ognisko, na które zaprosiliśmy naszych nowych kolegów i koleżankę -  uczniów, którzy dołączą do naszej drugiej już klasy od września.

Bardzo dziękujemy wszystkim, z którymi pracowaliśmy w tym roku szkolnym. Był on pełen wrażeń, dobrej energii, twórczych pomysłów i zaangażowania  we wspólną pracę i zabawę.

Życzymy słonecznych i ciekawych wakacji! Do zobaczenia za dwa miesiące!