WIELKA UCIECZKA PRZYTULAKÓW wkrótce na ekranach !!!

16-03-2015

Nasz filmowy projekt dobiega końca.  A wszystko zaczęło się od Kosmy, który jeszcze w zimie "zamapetował" całą szkołę. Dowidzieliśmy się jak postacie bajkowe "dostają" głos?  Okazało się, że jeden aktor może "dawać" głos wielu postaciom nawet w tej samej bajce. Wspólnie ustaliliśmy plan działań. Kosma napisał scenariusz. Scenografię i efekty w filmie tworzyliśmy razem.  Powstało dużo mechanizmów, ułatwiających aktorom - pluszakom poruszanie się po planie. Każdy mógł być aktorem niemal jak w teatrzyku kukiełkowym, każdy mógł też stanąć po drugiej stronie kamery nagrywając kolejne sceny. Przydały się  oczywiście kamera i mikrofon, ale też sznurki, latarki, klocki, pudła, taśmy i wiele innych rzeczy. Wkrótce premiera!