Grudniowe atrakcje

21-12-2017

Grudzień był dla klasy II intensywnym miesiącem. Na początku miesiąca uczniowie klasy II nocowali w szkole, co było dla nich niesamowitym i ekscytującym przeżyciem. Dodatkowe tego wieczora świętowaliśmy urodziny Tymona, który poczęstował nas przepysznym tortem. Niedługo potem mocno zaangażowaliśmy się w organizację pomocy w ramach akcji "Szlachetna Paczka". W grudniu zawitała do szkoły także "Żywa Pracownia", z którą przygotowaliśmy świąteczne ozdoby. Dużo czasu zajęły nam próby do przedstawienia świątecznego "Kosmiczne nieporozumienie". Efekty pracy podziwiali uczniowie pozostałych klas na przedświątecznym spotkaniu. A ostatnią godzinę przed świąteczną przerwą poświęciliśmy na podzielenie się opłatkiem i złożenie sobie świątecznych życzeń. Było pięknie!